PODBIJAMY NOWĄ RUDĘ

W niedzielę 25/02/2018 nasze dwa zespoły z rocznika 2008 wzięły udział w turnieju w Nowej Rudzie. Niestety na turniej jechaliśmy w bardzo okrojonych składach ( choroby i kontuzje naszych sportowców ) , więc byliśmy bardzo niepewni naszego występu. Ale jak się okazało był to bardzo udany dla nas turniej , ponieważ oprócz cennych doświadczeń zdobyliśmy PIERWSZE i CZWARTE miejsce.
Przez rozgrywki grupowe nasze zespoły przechodzą bardzo pewnie i doznają tylko jednej porażki i niestety ta jedna porażka zadecydowała o tym , że w półfinale doszło do bratobójczego pojedynku w którym górą był zespół UKS Lechia 2.W meczu o trzecie miejsce UKS Lechia 1 przegrał z zespołem Nysy Kłodzko . W finale UKS Lechia 2 mierzy się z naszym lokalnym rywalem Bielawianką Bielawa i wygrywamy 2-1.
Drużyna UKS Lechia Dzierżoniów 2 w całym turnieju odniosła 6 zwycięstw ,strzelając 21 bramek i tracąc 7 bramek.
Drużyna UKS Lechia Dzierżoniów 1 w całym turnieju odniosła 3 zwycięstwa i trzy porażki ,strzelając 16 bramek i tracąc 15 bramek.
Ponadto Aleksander Kuzik został KRÓLEM STRZELCÓW turnieju zdobywając 8 bramek.